To ja

sobota, 21 listopada 2015

Pudełkowe błyskotki

My kobiety lubimy błyskotki - rzecz to nie od dziś znana.
Jednak każda z nas ma inny styl i upodobania.

Ze mną jest zazwyczaj tak.. Wchodzę do sklepu, widzę dziesiątki rzeczy, które mi się podobają (i tu, O ironio! - kolejny problem, co wybrać?..) albo... nic nie widzę.
W jednym i drugim przypadku rodzi się frustracja.

Moja recepta - jeśli nie wiesz, co wybrać, bo tak dużo do wyboru lub nie wiesz, co wybrać - bo wyboru brak - DO IT YOURSELF!

A więc robię.. Plotę, dziergam, zawijam.. Robię zdjęcie i chowam do pudełka, które stoi zawsze w pobliżu.

Zdjęcie dobrze radzi sobie w sieci (choć trzeba się nie lada natrudzić, żeby ktoś je zauważył), a w pudełku przybywa. W sam raz jak znalazł, kiedy szykuję kolejną stylizację na jakąś okazję i trzeba koniecznie dobrać jakiś dodatek. A więc otwieram pudełko i...
Jaka radość, kiedy ktoś w towarzystwie zauważy i powie: -"Ale ładne! Gdzie to kupiłaś?"

Czas podzielić się zbiorczo kilkoma zdjęciami. Jeśli coś Ci się spodoba - zapraszam do kontaktu :)

KOLCZYKI GRAPES - winogronka, ceramiczny koralik, koraliki plastikowe, miedziany drut, antyalergiczny bigiel. Długość ok. 4 cm wszystko razem.


KOLCZYKI COSMIC -kosmicznie zakręcone, błyszczące - ładnie odbijają światło promieni słonecznych. Korale ceramiczne - duży i małe, drut miedziany, antyalergiczny bigiel. Długość 5 cm wszystko razem.


KOLCZYKI TASTE OF ORIENT - zapachniało i zasmakowało Orientem. Ciepłe kolory, bogato zdobione miedziane koraliki w ciepłej pastelowej wełnianej otoczce. Jak ciasteczko z wróżbą na dobry dzień. Długość 3 cm razem z biglem.


KOLCZYKI WOODEN DREAM - etniczne, naturalne, kolorowe. Bardzo lekkie. Drewniane koraliki i miedziany drut, antyalergiczny bigiel. Długość 4 cm wszystko razem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz