To ja

piątek, 11 grudnia 2015

Uwaga, to uzależnia!


Pobawić się w stylistę?

Czemu nie?! :)

A wszystko dzięki mojej kochanej kuzynce i aplikacji, która nazywa się POLYVORE.
Służy ona promocji internetowego szaleństwa zakupów, ikonki odsyłają do poszczególnych produktów, które można kupić. ALE to, co najlepsze ze wszystkiego, to to, że można samemu tworzyć profesjonalnie wyglądające WISHLISTY.
Polyvore to także społeczność ludzi lubiących modowe zagwozdki, gdzie możesz poznać nowe trendy (bo trendy nie powstają przecież w domach mody, na ulicach!), zaprzyjaźnić się z innymi zapaleńcami, wypromować swoje produkty.
Wszystko w jednym - przystępnym do działania intuicyjnym narzędziu, które daje ci bardzo dużo możliwości na raz. I uwaga... - TO UZALEŻNIA! :)

Dla przykładu kilka setó z moimi wyrobami. Prawda, że ładnie wygląda? :)

SUMMER CHIC


Summer Chic


Summer Chic przez made-in-hands z wykorzystaniem crop shirts
BE THE PRINCESS


Be the Princess by made-in-hands featuring a cutout dress

środa, 9 grudnia 2015

Made In Hands - made with passion! Just for you! :)

Prowadzenie sklepu internetowego to prawdziwe wyzwanie!
Już samo jego założenie wymaga sporo wysiłku.

ALE ZA TO JAKA NIESAMOWITA FRAJDA, kiedy widzisz, że twoje produkty obecne są w sieci, a jeszcze jeśli ktoś zdecyduje się wśród tak ogromnego wyboru najróżniejszych różności (wszystkie z nich kuszą ceną, kolorem, szczególnie przed Świętami) i kliknie magiczny przycisk  ZAPŁAĆ.

Ludzie mówią Carpe Diem, a hasło to z powodzeniem stało się kanwą dla niemal wszystkich akcji marketingowych.

Mówię i ja - Drogi Ty, który tu wstąpiłeś  - Carpe Diem! - szczerze i od serca, chwytaj dzień, ciesz się chwilą, i każdy moment celebruj, jakby był najważniejszy na świecie.

A jeśli do tego zechcesz jeszcze zerknąć do mojego butiku na DaWandzie, to obiecuję, że pomogę sprawić, aby szary dzień stał się milszy i wyjątkowy :)
Sporo tam różności, koloru, a i ceny całkiem lekkie do strawienia - bo przecież Święta ;), a DaWanda oferuje mnóstwo zniżek i promocji.

Dla tych, którzy nie do końca przekonani są do płacenia przez PayPal cenna wskazówka: po kliknięciu w okienko do zapłacenia można wybrać płatność z konta PayPal albo kartą.
Made In Hands - made with passion! Just for you!

poniedziałek, 7 grudnia 2015

"Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna..."

Noszę kolczyki od kiedy pamiętam. Czuję się w nich kobieco. Czasem nawet najmniejszy drobiazg może rozświetlić twarz, doda blasku zmęczonym oczom i sprawi, że również świat wokół nabierze przyjemniejszych barw. 

Rano, tuż przed tym, jak w pośpiechu wybiegnę z domu i oddam się w wir codziennych wydarzeń, poświęcam kilka minut tylko dla siebie i dobieram odpowiedni dodatek do stroju. Te chwile sam na sam to taki mój mały rytuał, który praktykowany regularnie, pozytywnie wpływa na nastrój i aurę. 

Lubię eksperymentować i przełamywać bariery kształtu oraz formy, a moje wybory są najczęściej.. różnokolorowe :) 

Poniżej kilka drobiazgów, które wyplotłam jakiś czas temu, poszukując samej siebie w różnych wariantach, na drodze do odkrycia tajemnicy dobrego samopoczucia. 

Bo jak twierdzi ponadczasowy Oskar Wilde: "Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna".